Neden Powermachines

Müşteriye Özel Çözümler

Premium Power Makine Teknoloji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi çok farklı endüstriyel alan için hem standart hem de özel dizayn makine ve yedek parça üretimi üretmektedir. Her müşterinin ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilmiş, pazara hitabeden, düşük maliyetli ve uygun fiyatlı çözümler üretmekteyiz. Müşterilerimize onların ihtiyaçlarına uygun, plastik veya metal yedek parça üretim yapabildiğimiz, kendimize ait Ar-Ge departmanımızdan istifade etme olanağı sunmaktayız. Tecrübeli uzman ve teknisyenlerimiz, ihtiyaçlarınıza uygun teknik özelliklerde, istediğiniz her ürünü şirket logonuz ve renklerinizle sizin için tasarlayıp üretimini yapacaklardır. Sizlere mümkün olan en iyi çözümü sunabilmek için, ürününüzün tasarım ve üretiminin her aşamasında, sizinle koordineli bir çalışacaklardır.

Düşük Maliyet ve Uygun Fiyat

Şirketimiz dünyanın en büyük makine ve yedek parça tedarikçileriyle çalışmakta olup, kalite açısından dünyanın sayılı yedek parça üreticileri arasında yer almaktayız. Müşterilerimize düşük maliyetli ve uygun fiyatlı ürünler sunmaktayız.

Yüksek Kalite ve İleri Teknoloji

Avrupa standartlarına uygun ileri teknolojiler ve üretimin her aşamasında kalite testi ve yönetim sistemlerini kullanmaktayız. Yüksek kaliteli, yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya kendimizi adadık. Aynı zamanda, müşterilerimizin rekabet gücünü sürekli koruyan, günlük gelişmelere yanıt vererek onlar için yeni fırsat ve olanaklar yaratan en son teknolojik ürünleri sunmak temel hedefimizdir.

Araştırmacılık ve Yenilikçilik

Yeni ürün ve uygulama sistemleri geliştiren ve üreten uzman bir ekip yaratmış durumdayız. Yeni gelişmelere yanıt verebilmek ve rekabet gücümüzü korumak için yeni teknoloji ve araştırmalara yatırım yapmaktayız. Ayrıca, çalışanlarımızın bilgi ve yeteneklerini arttırabilmeleri için onların sürekli eğitimine büyük önem vermekte ve onları her açıdan desteklemekteyiz. Amacımız, en son bilgi ve teknolojileri kullanarak yüksek verim ve kâr sağlayan sistem ve çözümleri geliştirmektir.
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
  • ADRES Çatalmeşe Mah. Reşadiye Cad. 185. Sk, No:6, 34794 Çekmeköy, Istanbul / Turkey
  • TELEFON / FAKS Telefon : +90 216 508 11 21

    Faks: +90 216 508 11 31

  • E-POSTA info@powermachines.com.tr